Ceník dreamu

Trvalá změna: 799 KČ/měs.

Udržet výsledky: 899 Kč/měs.

První změna: 999 Kč/měs.

Nechci se zavazovat: 1099 Kč/měs.

Jednorázový vstup: 190 Kč

Pro studenty a seniory: 799 Kč/měs.

Multisport a Activepass

Vyberte si podle cíle

Chtěli jsme, aby pro vás nejlepší fitko na Kladně bylo jednoduše dostupné s nejlepší cenou. Co pro to musíte udělat? Koupit si tuto permanentku online. Permanentka se vám pravidelně obnovuje a strhává z vaší platební karty každý měsíc, dokud nedosáhnete svého cíle. Permanentka je na konkrétní jméno a je nepřenosná.

permanentky

 

 

 

 Trvalá změna

Není nad to, když víte, co chcete. Jestli chcete nejlepší cenu a chcete se hýbat celý rok, pak si pořiďte permanentku na 12 měsíců a budete platit nejnižší možnou cenu a ještě si můžete permanentku na 1 měsíc bezplatně přerušit. A pokud by vám 1 měsíc nestačil, každý další měsíc můžete přerušit jen za 150 Kč.

799 Kč/měsíc po dobu 12 měsíců

Udržet výsledky

Tohle je jednoduché řešení pro vás, pokud nevíte, co bude za rok, ale stejně to pořád myslíte se cvičením vážně a víte, že s ním za měsíc neseknete, protože chcete trvalé výsledky. 
Přerušení je možné za poplatek 150 Kč za měsíc.

899 Kč/měsíc po dobu 6 měsíců

 

 

První změna

Za 3 měsíce jsou nejčastěji vidět první změny, po kterých se cítíme jen a jen lépe. Toto řešení je ideální, pokud se chcete nastartovat, ale nechcete se prakticky vůbec vázat. 
Přerušení je možné za poplatek 150 Kč za měsíc.

999 Kč/měsíc po dobu 3 měsíců

Pro studenty a seniory

Zvýhodněná nabídka pro studenty a seniory!

Chceme co nejvíce vyjít vstříc studentům i seniorům, proto jsme pro vás připravili permanentku u které se studenti ani senioři nemusí k ničemu zavazovat.

Platí pouze pro studenty, kteří se prokážou platným studentským průkazem nebo u senioru 65+

799 Kč měsíčně

jednorázově

Nechcete se zavazovat? Nemusíte!

Chceme vám používání Dreamu co nejvíce usnadnit. Může se však stát, že nás nemůžete navštěvovat pravidelně. Pak pro vás máme možnost měsíční online permanentky za 1099 Kč.
Buďto ji využijete jen na měsíc, nebo si ji objednejte online a využijte ji na tolik měsíců, kolik se vám líbí. Opět stačí pouze zadat údaje k vaší kartě a o nic víc se starat nemusíte.

1099 Kč za měsíc bez omezení

A pokud vám žádná varianta nevyhovuje, přivítáme vás i na jednorázový vstup, nebo můžete využít kartu Multisport a Active pass.

190 Kč za jednorázový vstup